Polski telefon podbija Włochy i Rumunię!

Telefony tej firmy przeznaczone są głównie dla seniorów. Temu służą wygodne duże cyfry na klawiaturze czy niewielkie rozmiary samego aparatu, tak żeby można było go wygodnie schować w kieszeni.

Produkty polskiej firmy za kilka tygodni, będą dostępne w największych sieciach handlowych we Włoszech. W Rumunii trafią między innymi do Auchan i Carrefour.

 Produkty polskiej firmy Maxcom jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku będą dostępne w największych sieciach handlowych we Włoszech. Dodatkowo spółka podpisała umowy z kolejnymi kontrahentami i tym samym zwiększa swoją obecność na rynku rumuńskim – podaje businessinsider.com.pl. Włochy i Rumunia to jedne z największych państw Europy z bardzo dużą grupą potencjalnych klientów, w tym osób starszych.

– Podpisaliśmy umowy z czołowymi sieciami handlowymi w tych krajach, co sprawi, że nasze produkty będą dostępne dla dużego grona klientów. Przygotowujemy się również do debiutu w kolejnych krajach – mówi Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcom. Dzięki podpisanym umowom na rynku włoskim produkty Maxcom będzie można kupić w sieciach handlowych ABA Service i Punto SRL. Natomiast na rynku rumuńskim, poza dotychczasową współpracą z operatorem Orange Romania, telefony polskiej marki będą dostępne w Auchan, Carrefour i sklepie internetowym eMAG. 

Czytaj więcej: TUTAJ.

Post Author: ola