Szczęsny już po słowie z nowym klubem?

Wojciech Szczęsny już po słowie z nowym klubem? Taki właśnie scenariusz kreśli „Il Mattino”, z którego źródeł wynika, że polski bramkarz porozumiał się z Napoli w sprawie trzyletniego kontraktu.

Przypomnijmy, że Szczęsny występował w tym sezonie na zasadzie wypożyczenia do Romy (drugi raz z rzędu). Stołeczny klub chciałby wykupić reprezentanta Polski z Arsenalu, jednak w północnym Londynie stawiają zaporowe warunki, których na Stadio Olimpico nie są w stanie spełnić.
 
Reprezentant Polski wróci więc do Anglii, jednak jak wynika z najświeższych doniesień, jego pobyt na The Emirates nie potrwa zbyt długo. Bardzo mocno zainteresowane skorzystaniem z usług Polaka jest bowiem Napoli, które widzi w nim następce Pepe Reiny.
 
Strony miały już nawet osiągnąć porozumieniem w sprawie warunków trzyletniej umowy, która zostanie podpisana, jeśli Napoli przekona do transferu Arsenal. „Kanonierzy” mają oczekiwać za swojego bramkarza kwoty rzędu około milionów euro.
 
27-latek wystąpił w zakończonym sezonie w 39 spotkaniach na wszystkich frontach w barwach Romy. W tym czasie udało mu się zachować czternaście czystych kont.
czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola