Włoski klub przygotował specjalny spot dla polskiego bramkarza. „Grazie!” [WIDEO]

Po dwóch latach Wojciech Szczęsny żegna się z AS Roma. Polski bramkarz był wypożyczony do klubu ze stolicy Włoch z londyńskiego Arsenalu. Sam Szczęsny pożegnał się z Romą na Instagramie. Klub nie pozostał dłużny i przygotował specjalny spot dla polskiego bramkarza.

Zdałem sobie sprawę, że skończył się czerwiec i nie jestem już piłkarzem AS Roma. Dwa lata reprezentowania tego klubu dało mi wielką radość i dumę. – napisał na Instagramie Szczęsny. W ostatnim sezonie Romie udało się zająć drugie miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do prowadzącego Juventusu.

Niewykluczone, że Polak zostanie we włoskiej lidze na dłużej. Jego zakupem jest zainteresowany właśnie wspomniany Juventus Turyn. Jednak szefowie „Starej Damy” oferują za Szczęsnego maksymalnie 8 mln euro, podczas gdy Arsenal jest skłonny go odsprzedać za 15-20 mln. Kontrakt z Arsenalem wygasa polskiemu bramkarzowi dopiero za rok.

Szczęsny zamieścił specjalne podziękowania dla Romy na swoim profilu w serwisie Instagram. Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować klubowi za możliwości, które tu otrzymałem, sztabowi za pomoc w rozwoju piłkarskim, kolegom za wszystkie wspaniałe chwile i zwycięstwa, a także kibicom za nieustanne wsparcie. Będę wam zawsze wdzięczny! Dziękuję. Forza Roma. – napisał.

 

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola