Szczęsny zdradził, gdzie będzie grał w nowym sezonie

Gdzie w kolejnym sezonie będzie występował Wojciech Szczęsny? Coraz więcej wskazuje na to, że we Włoszech. Reprezentant Polski uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie swojej przyszłości, wrzucając na serwis społecznościowy sporo mówiące zdjęcie.

 

Szczęsny dodał na Instagramie fotografię rękawic, w których będzie bronił w następnej kampanii i oficjalnej piłki Serie A na sezon 2017-18. Wszystko to opatrzone zostało dopiskiem „Gotowy do sezonu z nowymi rękawicami Nike”.

W komentarzach pod zdjęciem od razu zaroiło się od wpisów odnośnie przeprowadzki Polaka do Juventusu, z którym ten łączony jest od kilku dobrych tygodni. Jak do tej pory „Stara Dama” nie mogła porozumieć się z Arsenalem w sprawie transferu 27-latka, jednak wszystko wskazuje na to, że w sprawie nastąpił przełom.

 

Przypomnijmy, że Juventus sprzedał w piątek swojego drugiego bramkarza – Neto do Valencii i pozyskał dodatkowe fundusze, które mogą mu pozwolić właśnie na transfer Szczęsnego. Arsenal oczekuje za swojego zawodnika 15 milionów euro i nie chce zejść z ceny ani o centa. Polak jest w Turynie przymierzany jako długoterminowy następca samego Gianluigiego Buffona.
 
Wszystko wydaje się więc już być przesądzone, tym bardziej, że nie ma aktualnie we Włoszech innego klubu, który byłby zainteresowany Szczęsnym i czynił wobec niego tak usilne starania jak Juventus. Wiadomo, że z opcji definitywnego transferu Polaka nie skorzysta Roma, a już jakiś czas temu z walki o jego usługi zrezygnowało Napoli. Zostaje więc Juventus, a skoro sam zawodnik ogłosił, że zostaje w Italii, to wniosek wydaje się być oczywisty.
 
Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola