Włoska moda i polscy projektanci na Białołęce

POLSKA Galeria Północna zyskała kolejnego najemcę – koncept odzieżowy Rina Carezza. W nowy butiku klienci znajdą ubrania znanych włoskich marek i polskich projektantów.

 

Otwarcie Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce odbędzie się już w najbliższy czwartek, 14 września. Segment odzieżowy nowego centrum handlowego poszerzył się ostatnio m.in. o trzy marki należące do debiutującego na polskim rynku rosyjskiego koncernu Melon Fashion Group (Zarina, Love Republic i Befree) oraz francuską markę bielizny Etam. W ofercie sklepu Rina Carezza znajdą się ubrania, torebki, biżuteria i zegarki. Dostępne będą tu kolekcje włoskich producentów, takich jak Tela, Motel oraz Vicolo oraz młode polskie marki.

– Włochy wyznaczają najnowsze kierunki w modzie. Klimat modowych eksperymentów, pięknych, kobiecych krojów i oryginalnych połączeń, chcieliśmy przenieść także do naszego butiku w Galerii Północnej. Odzież starannie wyselekcjonowanych włoskich marek to propozycja dla nowoczesnych kobiet. Rekomendujemy naszą linię odzieży, sygnowaną przez Rina Carezza i wykonaną z najwyższej jakości kaszmirów i wełen, produkowaną na specjalne zamówienie w Wenecji, wyłącznie dla nas – mówi Marek Gonicki, właściciel marki Rina Carezza.

Salon w Galerii Północnej będzie pierwszym butikiem Rina Carezza na północy Warszawy i trzecim, który powstanie w stolicy. W transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

Galeria Północna zapewni klientom dostęp do ponad 200 sklepów sieci odzieżowych, obuwniczych, dziecięcych czy elektronicznych, food court z kuchnią z całego świata, a także jedno z najbardziej nowoczesnych kin sieci Cinema City, hipermarket Carrefour, klub fitness Calypso i przychodnię Enel-Med. Galeria ma powierzchnię 64 tys. mkw. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman & Wakefield oraz JLL.

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola