Customowy H-D Roadster z włoskiego salonu zwycięzcą Bitwy Królów 2017

Tegoroczna edycja Bitwy Królów, największego w Europie konkursu dla twórców motocykli customowych, rozstrzygnięta! Zwyciężył projekt „Bombtrack”, stworzony w salonie Harleya we włoskiej Perugii.

Na ostatnich targach EICMA w Mediolanie odbył się finał Bitwy Królów 2017, w której w tym roku wzięło udział prawie 200 motocykli, dzięki czemu jest to obecnie największy konkurs customizacji w Europie. Zaprezentowano dziesięć finałowych konstrukcji, wśród których znalazł się motocykl zbudowany w polskim salonie Harleya w Łodzi. Tytuł Króla Custom 2017 powędrował jednak do ekipy z włoskiej Perugii, która wystawiła niesamowity projekt „Bombtrack”, stworzony na bazie H-D Roadstera.

Była to już trzecia edycja Bitwy Królów. W tym roku uczestnicy mogli wybrać bazę dla swoich projektów spośród trzech modeli Harleya z rodziny Dark Custom – Iron 88, Forty-Eight lub Roadster. Budżet na przeróbki ustalono na maksymalnie 6 tysięcy euro, z czego co najmniej połowa musiała być przeznaczona na produkty z katalogu oryginalnych akcesoriów H-D. Zasady konkursu są więc klarowne i równe dla wszystkich uczestników, promują przy tym kreatywność i dobry smak, których nie zastąpi żaden, nawet najbardziej rozdęty budżet.

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola