Włoska moda na Śląsku

POLSKA W Silesia City Center został otwarty salon odzieżowy D’Angel, w którym dostępne są skierowane do kobiet marki Rinascimento, Imperial oraz Kaos.

Inspiracją do otwarcia sklepu D’Angel było zamiłowanie do marki Rinascimento, która cieszy się ogromną popularnością w Europie (głównie we Włoszech), ale także w Azji i Kanadzie.
– W Polsce jest trudno dostępna i wciąż mało znana, dlatego postanowiliśmy promować ją w Silesia City Center – kolebce mody w regionie śląskim – mówi Patrycja Berger, właścicielka salonu.
Salon D’Angel w Silesia City Center ma powierzchnię ponad 60 mkw., przeważającą część oferty stanowią produkty marki Rinascimento, w tym osobny dział „R jeans by Rinascimento”, w którym można znaleźć ubrania streetwearowe. Uzupełnieniem Rinascimento w sklepie D’Angel są marki Imperial (znana głównie we Włoszech) oraz Kaos (młoda marka ceniona za elegancję i oryginalność). Katowicki obiekt dysponuje największą powierzchnią handlową na Śląsku, na 86 tys. mkw. mieści się 310 sklepów, rocznie Silesia City Center jest odwiedzane przez 15 mln osób.

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola