Zbigniew Boniek boleśnie zadrwił z Włochów. Nawiązał do ich problemów z imigrantami. „O oglądalność mogą być spokojni”

Zbigniew Boniek boleśnie zadrwił z Włochów. Nawiązał do ich problemów z imigrantami. „O oglądalność mogą być spokojni”

Zbigniew Boniek, prezes PZPN, opublikował na Twitterze wpis, w którym skomentował odpadnięcie reprezentacji Włoch z walki o mundial w Rosji. Były piłkarz, który na Półwyspie Apenińskich spędził najlepsze lata swojej kariery, boleśnie zadrwił ze swoich „włoskich przyjaciół”.

Reprezentacja Włoch przegrała dwumecz ze Szwecją i pożegnała się z marzeniami o awansie na rosyjski mundial. W kraju zapanowała rozpacz, ponieważ Squadra Azzurra nie zagra na MŚ po raz pierwszy od… 1958 roku.

 

Klęskę Włochów postanowił skomentować Zbigniew Boniek. Prezes PZPN, który w przeszłości reprezentował barwy Juventusu Turyn oraz AS Roma, a dziś na stałe mieszka w Italii, lekko zadrwił ze swoich przyjaciół. Nawiązał przy tym do nieciekawej sytuacji politycznej, w jakiej znaleźli się Włosi. Mowa oczywiście o napływie nielegalnych imigrantów, którzy każdego dnia przybywają do tego kraju z Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Tyle krajów afrykańskich zakwalifikowało się na Mundial, ze włoscy przyjaciele mogą być o oglądalność zupełnie spokojni! – napisał Boniek.

 

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola