Miałeś kiedyś włoski samochód? Nowy kupisz dużo taniej

Grupa FCA w skład której wchodzą takie marki jak Fiat, Alfa Romeo, Jeep oraz Abarth, przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Teraz wierni nabywcy aut włoskich marek będą mogli kupić nowy samochód w bardzo korzystnych cenach.

Dealerzy marek należących do Grupy FCA przygotowali dla stałych klientów specjalną ofertę łączącą wyprzedaż samochodów z rocznika 2017 z rozszerzoną gwarancją Maximum Care. Wyprzedaż obejmuje modele Fiata, Abartha, Alfy Romeo i Jeepa w cenach niższych nawet o 60 tys. zł od oryginalnych cen cennikowych. Dodatkowo każdy klient, który okaże dowód zakupu auta jednej z marek Grupy FCA, przy zakupie nowego samochodu otrzyma rozszerzoną gwarancję Maximum Care. Akcja lojalnościowa jest ograniczona czasowo i kończy się w dniu 26 maja 2018 r.

Akcja promocyjna łączy dwie korzyści dla klientów. Pierwszą z nich jest wyprzedażowa cena na samochody wyprodukowane w 2017 roku i dostępne „od ręki” w salonach na terenie Polski. Przy wymianie samochodu na nowy, do 26 maja br. klienci mają szansę sporo zaoszczędzić. Zależnie od marki, modelu i wersji, rabat może wynosić nawet 64 500 zł!

Które modele będą tańsze?

Czytaj więcej: TUTAJ

Post Author: ola