Premiera najnowszej kolekcji SABRINY PILEWICZ x MARTINI – L’APERITIVO ITALIANO

L’APERITIVO ITALIANO – włoskie aperitivo czas zacząć!

 

#zacznijzmartini #playwithtime #martinitonic

Włoskie życie to kwintesencja radości i prawdziwa celebracja codziennych przyjemności, szczególnie przy słynnym włoskim aperitivo. Właśnie w tym duchu powstała najnowsza kolekcja projektantki SABRINY PILEWICZ – L’APERITIVO ITALIANO.

Poszukując inspiracji, projektantka zajrzała do pełnych życia włoskich knajpek, gdzie Włosi celebrują aperitivo – koktajl nie tylko na pobudzenie apetytu, ale przede wszystkim jako wyjątkowy pretekst do spotkań i spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Ożywione dyskusje o sztuce, życiu i dobrym jedzeniu przy aperitivo to kwintesencja włoskiego lifestyle’u.

Sabrina Pilewicz tym razem przenosi nas na wzgórza Piemontu, które uwodzą harmonią i prawdziwie włoskim klimatem la dolce vita. Serce regionu, Turyn to prawdziwie energetyczna mieszanka historii i nowoczesności – emanuje witalnością, młodością, niezahamowaną swobodą. Życie all’italiana zachęca do próbowania, smakowania, delektowania się teraźniejszością… tak, aby nabrać ochoty na więcej.

 Najnowsza kolekcja Sabriny Pilewicz – L’APERITIVO ITALIANO to efekt kontynuacji współpracy projektantki z marką Martini, która w swojej niemal stupięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem czy duetem Dolce & Gabbana.

Martini to marka Ikona, kwintesencja włoskiego stylu życia – od 2015 roku zachęca w swoich kampaniach #PlayWithTime do wspólnej celebracji chwil w iście włoskim stylu, promując kulturę aperitivo na całym świecie. Martini e Tonic to prawdziwy klasyk wśród koktajli Ten kultowy drink powstał w latach 70. – stanowi połączenie MARTINI® Bianco lub MARTINI® Rosso pół na pół z tonikiem, inspiruje unikalną mieszanką ostrości i łagodności. #zacznijzmartini!

 Zainspirowana stylem Martini oraz witalnością i radością życia, Sabrina Pilewicz zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków – PINEROLO, RIVOLI, TORINO oraz torebkę IMPERIA – które są odzwierciedleniem młodzieńczej, nieograniczonej potrzeby czerpania z życia garściami. Ilustrują lekkość i pobudzają chęć do eksplorowania świata. Co więcej, w kolekcji L’APERITIVO ITALIANO równoważą się kobieca delikatność i wyrazisty, męski charakter. Po raz pierwszy w historii marki pojawia się bowiem model uniseks – maxi plecak TORINO, dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, który potwierdza, że uniwersalność tkwi w prostocie.

 PINEROLO #aperitivobag

Czytaj więcej/ źródło: TUTAJ

Post Author: ola