Wojciech Szczęsny powinien pękać z dumy. Takie słowa od legendy włoskiej piłki to prawdziwy zaszczyt i najlepsza rekomendacja

 

Kilka dni temu na łamach naszego portalu informowaliśmy o doniesieniach „Przeglądu Sportowego”, który podawał, iż transfer Wojciecha Szczęsnego do Juventusu Turyn jest prawie pewny. Golkiper reprezentacji Polski w ekipie „Starej Damy” miałby zastąpić legendarnego Gianluigiego Buffona. Na fali tych spekulacji włoski bramkarz został poproszony przez dziennikarzy o swoją opinię nt. Szczęsnego i wystawił mu wspaniałą laurkę.

Agent będzie dążył do podpisania kontraktu z Juventusem, który już leży na stole: 4-letnia umowa warta 4 miliony euro rocznie, jak informowano we Włoszech. Co prawda w Turynie Szczęsny musiałby dzielić bramkę z legendarnym Gianluigim Buffonem, ale ten po mistrzostwach świata w Rosji zakończy karierę. Polak i tak już teraz miałby więcej możliwości gry niż w Arsenalu. W minionym sezonie Neto zastępował Buffona 14 razy. Szczęsny pewnie rozegrałby jeszcze więcej spotkań – pisał w zeszłym tygodniu „PS” dodając jednocześnie, że transfer jest niemal przesądzony.

 

Czytaj więcej: tutaj

Post Author: ola