Inter i Spalletti wchodzą do walki o Szczęsnego!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Wojciech Szczęsny zostanie nowym piłkarzem Juventusu. Zainteresowane strony są już po słowie, jednak dość nieoczekiwanie do walki o polskiego bramkarza włączył się kolejny klub.

 

Przypomnijmy, że według informacji włoskich mediów, Szczęsny miałby zostać w Turynie następcą Gianluigiego Buffona. W zbliżającym się sezonie Polak byłby bramkarzem numer 2 w Juventusie, a następnie mógłby przejść pałeczkę od legendy klubu z Corso Galileo Ferraris, która po mistrzostwach świata w Rosji zakończy najpewniej sportową karierę.

Jak jednak donosi Alfredo Pedulla, specjalista od transferów na włoskim rynku, na ostatniej prostej do walki o Szczęsnego włączył się Inter Mediolan, który zamierza bardzo poważnie wzmocnić swoją kadrę podczas letniej przerwy. Jedną z pozycji, na której włodarze klubu chcieliby wzmóc rywalizacje jest właśnie bramka.
 
Do tej pory niekwestionowaną „jedynką” w Interze był Samir Handanović. Na San Siro uznano jednak, że Słoweniec potrzebuje klasowego rywala i kimś takim miałby zostać właśnie Szczęsny.
 
czytaj więcej: tutaj

Post Author: ola